Wydruk i oprawa prac

 • Oferujemy:
  – ekspresowy druk
  – oprawę prac
 • Magisterskich
 • Dyplomowych
 • Licencjackich
 • Inżynierskich
 • Rozpraw Doktorskich
 • Drukujemy:
  – czarno-biało
  – kolorowo
  – jednostronnie
  – dwustronnie
 • Wykonujemy:
  – oprawy miękkie
  – oprawy sztywne do 300 kartek na poczekaniu. Powyżej 300 kartek w 1-2 dni.

Nie musisz tracić czasu na wizytę w naszej firmie.
Wystarczy, że skorzystasz z formularza zamówień on-line i przyjdziesz tylko po odbiór gotowego zlecenia lub otrzymasz je pod wskazany adres.

oprawa prac dyplomowych poznań

Praca magisterska

Drukarnia Multiksero przygotowała atrakcyjną ofertę dla wszystkich studentów. Proponujemy drukowanie prac dyplomowych w Poznaniu, a także ich estetyczną oprawę. Do skorzystania z usług naszej firmy zapraszamy między innymi absolwentów studiów licencjackich oraz magisterskich. Zapewniamy wysokiej jakości druk niezależnie od liczby stron i formatu dokumentów. W branży poligraficznej działamy nieprzerwanie od dwóch dekad, korzystając przy tym zawsze z najlepszych urządzeń, materiałów i narzędzi.

Druk i oprawa prac dyplomowych

W firmie Multiksero pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy bardzo dobrze znają branżę poligraficzną i potrafią doradzić klientom rozwiązanie dostosowane do ich preferencji. Drukowanie i oprawa prac dyplomowych i magisterskich oraz rozpraw doktorskich jest usługą cieszącą się popularnością w naszej drukarni, jednak nawet przy większej liczbie zleceń zapewniamy krótki termin realizacji, wynoszący maksymalnie kilka dni roboczych.

Wykonujemy usługi na zlecenie naszych klientów z dbałością o detale, aby produkt końcowy spełniał wysokie wymagania, nie tylko jakościowe, ale także estetyczne. Druk prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich czy doktorskich wykonujemy na wysokogatunkowych papierach z użyciem wyselekcjonowanych tuszów. Oprócz wydruku zapewniamy również oprawę sztywną lub miękką dokumentów w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru z dowolnym napisem lub grafiką. W przypadku mniejszej liczby stron wynoszącej do 300 sztuk gwarantujemy realizację jeszcze tego samego dnia!

Drukowanie i oprawa prac dyplomowych – zamów online!

Zdajemy sobie sprawę, że okres przed obroną wiąże się dla absolwentów studiów z dużym nakładem obowiązków oraz stresem. Wychodząc temu naprzeciw, oferujemy możliwość złożenia zamówienia online, bez konieczności odwiedzania naszego punktu. Oprawa i druk prac dyplomowych z odbiorem w Poznaniu lub wysyłką pod wybrany adres jest więc świetnym rozwiązaniem dla zabieganych klientów. Na stronie Multiksero można znaleźć gotowy formularz, który należy wypełnić, podając wszystkie niezbędne informacje na temat zlecenia, związane między innymi:

 • liczbą stron,
 • kolorem i rodzajem wydruku,
 • przysługującego rabatu dla studentów,
 • liczbą kopii.

Druk prac dyplomowych

Przygotowując się do obrony napisanej pracy dyplomowej, inżynierskiej czy magisterskiej trzeba wywiązać się z szeregu formalności i obowiązków narzuconych przez uczelnię. Firma Multiksero od wielu lat wspiera absolwentów w zakresie drukowania i oprawy w wielu wariantach do wyboru i zawsze w konkurencyjnych cenach. Wykonując druki stron oraz oprawy, korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i rozwiązań, uzyskując efekt satysfakcjonujący dla wszystkich klientów.

Podejmujemy się też realizacji zleceń niestandardowych, np. w mniej typowych formatach, zawsze starając się wyjść naprzeciw potrzebom zleceniodawców. Wieloletnie doświadczenie w drukowaniu i oprawie prac dyplomowych nauczyło nas elastyczności, przez co poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Dla studentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich mamy atrakcyjne rabaty, dzięki którym ostateczny koszt wydruku będzie jeszcze niższy.

Oprawa i druk pracy magisterskiej i dyplomowej w Poznaniu

Zapraszamy do składania zamówień wszystkich klientów, którym potrzebna jest profesjonalna oprawa pracy dyplomowej czy magisterskiej w Poznaniu! Ze względu na to, że wykonanie druku i oprawienie dokumentu można zlecić za pośrednictwem naszej strony internetowej, z oferty Multiksero mogą skorzystać też osoby z innych części Polski, do których wyślemy gotowe wydruki prosto do domu i w możliwie najkrótszym terminie.

Można u nas zlecić drukowanie i oprawę prac dyplomowych w dowolnej ilości egzemplarzy. Klientom, którzy są dumni z trudu włożonego w napisanie dzieła naukowego oraz z uzyskanych rezultatów polecamy wykonanie większej ilości kopii, aby móc wręczyć po jednej najbliższym członkom rodziny lub przyjaciołom. Warto zdecydować się na usługi Multiksero jeszcze w trakcie trwania studiów magisterskich czy licencjackich. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotowaliśmy dla wszystkich studentów! Nie zwlekaj, w przypadku pytań skorzystaj z kontaktu telefonicznego.