Studenci

048

Drogi studencie!

049 Dla studentów oferujemy najtańsze w Poznaniu ksero czarno-białe A4 już od 14 gr. Ponadto proponujemy druk i oprawę prac, bindowanie i inne. U nas najszybciej i najtaniej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z usługami, jakie przygotowaliśmy dla wszystkich osób kształcących się na studiach wyższych. Multiksero oferuje pewne i tanie drukowanie w Poznaniu dowolnej liczby stron w rozmaitych formatach i wybranych wersjach kolorystycznych. Jako drukarnia studencka dbamy o wysoką jakość wykonanych wydruków i jednocześnie ich możliwie najlepsze ceny. Wiemy bowiem, że budżet wielu studentów jest bardzo napięty, a przecież trzeba w nim uwzględnić ksero notatek czy materiałów naukowych niezbędnych w trakcie zajęć.

Dla szczególnie zabieganych mamy wygodny formularz online, za pośrednictwem którego można zlecić nam drukowanie i odebrać gotowe ksero w siedzibie naszej drukarni lub wybrać opcję przesyłki. To znakomite rozwiązanie dla każdego studenta, który nie ma czasu lub po prostu ochoty, aby udać się do Multiksero osobiście. Trzeba tylko wysłać do nas plik przeznaczony do wydruku i podać nam podstawowe informacje na temat preferowanego sposobu zrealizowania usługi.

Ekspresowe i tanie drukowanie w Poznaniu

Przez cały okres uczęszczania na zajęcia studenci muszą mieć zawsze pod ręką stosy materiałów naukowych, które wykorzystują do przygotowywania się na ćwiczenia lub do egzaminów. Nasze tanie ksero studenckie jest dla takich osób znakomitym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia ograniczenie liczby książek zabieranych na uczelnię. Wystarczy zrobić skan potrzebnych stron z podręcznika, np. za pomocą aparatu w telefonie i przesłać go do naszej drukarni, w celu wykonania wysokiej jakości wydruku.

Terminowe, niezawodne i tanie ksero dla studenta jest rodzajem usługi, która cieszy się szczególnym powodzeniem wśród klientów drukarni Multiksero. Oferujemy drukowanie w dowolnym formacie od A4 do A0, zarówno w kolorze, jak i klasycznej wersji czarno-białej. Osobom chcącym dodatkowo zaoszczędzić na realizacji zlecenia polecamy wydruk dwustronny, który sprawdzi się zwłaszcza przy większej liczbie kopii. Aby poznać wszystkie dostępne opcje, zapraszamy do zapoznania się z formularzem do zamówień online.

Drukarnia studencka – ksero i bindowanie

Niezależnie czy potrzebne są kopie książek, notatek, czy innych materiałów wykorzystywanych na zajęciach, zachęcamy do wybrania właśnie naszych usług. Zapewniamy tanie rozwiązania dla wszystkich osób uczących się na wyższych uczelniach. Mamy do dyspozycji interesujące rabaty po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej. Mimo że w drukarni Multiksero zapewniamy najlepsze ceny, jednocześnie dbamy o znakomitą jakość ksero zarówno w kolorze, jak i standardowym wariancie biało-czarnym.

Oferujemy tanie drukowanie, a także bindowanie gotowych kopi w grzbiet plastikowy lub metalowy. Aby zapewnić dokumentom odpowiednią trwałość proponujemy usługe laminowania. Jest to rodzaj usługi polecanej studentom w przypadku szczególnie ważnych materiałów naukowych. Kartka pokryta solidną warstwą tworzywa sztucznego zyskuje odporność nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też na wilgoć i opady atmosferyczne.

Tanie ksero studenckie w Poznaniu

Nieprzerwanie od 2002 roku wykonujemy tanie ksero studenckie w Poznaniu, które obecnie można zamówić też do innego miasta, korzystając z gotowego formularza na stronie. Drukowanie i pozostałe usługi poligraficzne to nie tylko nasza praca, ale też pasja, dlatego nie boimy się niestandardowych zleceń i zawsze staramy się wyjść naprzeciw aktualnym potrzebom wszystkich studentów, a także absolwentów zainteresowanych wydrukiem i oprawą swoich prac dyplomowych.

Nasza drukarnia studencka jest świetnym rozwiązaniem, dla osób chcących zamówić tanie ksero w większej liczbie kopii i z gwarancją szybkiej realizacji zlecenia. Drukowanie w kolorze, różnych formatach i z opcjami dodatkowymi, np. bindowaniem wykonujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu i wyselekcjonowanych materiałów. Do skorzystania z usług Multiksero zapraszamy nie tylko studentów, ale też pozostałych klientów zainteresowanych wydrukiem.

Zapraszamy.